KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12701293
nr 1270 1293
Akvarell
A Hjortzberg. Signerad, daterad 1880, Bro vid Dammtorpssjön, Nacka. Motivet: 18x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:14:51
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)